Історія

ФОТОМАНДРІВКА КАМ’ЯНСЬКИМ-ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКИМ І ЙОГО ОКОЛИЦЯМИ. № 2170

 

На проспекті Перемоги, 29Б до 29 червня 2016 року функціонувало кафе “Мишеня”, підприємницьку діяльність в якому здійснював підприємець Джулай Володимир Володимирович (30.01.2016 було надано договір суборенди нежитлового приміщення №8Б-4 з фізичною особою-підприємцем Федоренко Богданом Радиславовичем). На верхньому фото: залишки кафе “Мишеня” після пожежі.

 

 

Малі архітектурні форми (МАФи) з настанням весни стали з’являтися як гриби після дощу. Саме після зливи 9 квітня 2014 року по бульвару Будівельників, поряд з автостоянкою, з’явився такий лоток “Хлібзавод “Жовтневий”. І одразу ж хтось на ньому зробив напис: “Прибрати з газопроводу”.

 

 

Черговий кіоск із написом “Хлібозавод № 10” з’явився вранці 4 червня 2015 року на площі Героїв у центрі міста. Кіоск, схоже, було встановлено вночі біля зупинок трамваїв №1 та 4. З ранку сюди вже завозили товар. Кіоск встановлений незаконно, заявляють у міськуправлінні архітектури Дніпродзержинська: “Ми давно не давали паспортів об’єктів хлібозаводам. Вони до нас і не звертаються…”. Десант незаконних торгових точок у Дніпродзержинську продовжується на тлі заяв міської влади про боротьбу з таким явищем, як стихійна торгівля. Лише тиждень тому міськвиконком ухвалив рішення про примусовий демонтаж 22 кіосків.

 

 

Перелік самовільно розміщених об`єктів (майна) сфери споживчого ринку, відпочинку та послуг, що підлягають знесенню. 23.03.2018.

 

Віктор Зезюліни біля власного демонтованого кафе “Равлик” на проспекті Свободи. Фото газети “Событие”. 24.07.2018.

 

Текст Віктора КУЛЕНКА.