Історія

ФОТОМАНДРІВКА КАМ’ЯНСЬКИМ-ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКИМ І ЙОГО ОКОЛИЦЯМИ. № 2197

 

Передача естафети водіями-ветеранами молодим водіям трамвая випуску 1984 року. Зліва направо: О.П.Лябах, О.М.Клеблеєва, Н.Б.Романійко, В.В.Ковальова, В.В.Шаня, Н.П.Гордєєва, ветеран М.М.Макіда, В.А.Андрєєв, А.В.Сергєєва, Євдокія Сергіївна Діденко, Л.А.Бондаренко, А.А.Токова, О.Д.Льога, Т.Г.Чепурко, В.В.Зубаль, Л.І.Овчаренко, А.В.Шершук, Л.П.Жаркова, І.М.Ступаєва. 20.08.1984. Верхнє фото, а також № 4 і № 5 з сторінки “Трамай Днепродзержинска”.

 

 

Газета “Дзержинець” 9 вересня 1979 року.

 

 

Перша ЕОМ у Дніпродзержинському трамвайному управлінні “Мінськ-32” з`явилася в 1983 році і займала дві великі кімнати, що знаходилися на третьому поверсі, вікнами на ДЕУ (нинішня “Таїті”). Стареньку ЕОМ привезли з Києва (якийсь інститут віддав) двома ЗІЛами. Була замінена на більш сучасну ЕОМ у 1986 чи 1987 році. На фото: Віктор Миколайович Братерський біля ЕОМ “Мінськ-32”.

 

 

Повна заміна рейок та шпал трамвайних колій відбувається на перетині вулиць Москворецької (нині Героїв Рятувальників) та проспекту Шевченка, 27 липня 2017 року. Роботи виконує ТОВ “Прогрес-Дніпробуд”. Близько двох десятків робітників у помаранчевих жилетах демонтували старі шпали і переступили до укладання нових просмолених. Надалі на них буде укладено рейки. Частково демонтовано нову бруківку.

 

Служба енергогосподарства проводить планові роботи по відновленню заїзду на кільце 1-а Заводська. Було відновлено 30 метрів кільця для заїзду на нього та відстою вагону під час аварійних ситуацій. Кільце стратегічно важливе, в майбутньому планується його відновлення повністю, але це потребує значних коштів. Кільце перестало діяти у 2015 році під час масових розкрадань контактного дроту по місту. 04.11.2020.

Текст Віктора КУЛЕНКА.