Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1453

 

Наприкінці 1979 року Алим Ачичаєв тихо і непомітно пішов з великого спорту. Пішов, перебуваючи на піку спортивної форми, яку він набирав до Олімпійських Ігор. Пішов, піднявши на своїх останніх змаганнях у Києві 405 кг (177,5+227,5). Верхнє фото.

 

 

Газета “Дзержинець” 17 жовтня 1979 року.

 

 

Після армії Олександр Таркін поїхав на заробітки до Магадану. Там же ґрунтовно зайнявся важкою атлетикою, виконавши норматив кандидата у майстри спорту. А 1971 року повернувся на “Дзержинку”, де через рік під керівництвом тренера Миколи Петровича Райнова став майстром спорту. За 12 років занять штангою Олександр Георгійович Таркін, ставши чемпіоном центральної ради “Зеніт”, досяг своїх найкращих результатів у ваговій категорії 100 кілограмів – 160 кг у ривку та 212 кг у поштовху.

 

У Києві відбулися Другі Всеукраїнські спортивні Ігри ветеранів. Під час гострої боротьби срібним призером став Віталій Руденко, котрий виступав у четвертій групі (атлети 49-54 років) у ваговій категорії понад 105 кг. Віталій оновив рекорд України у поштовху, але за підрахунку програв 15 балів чемпіону світу-2007 у ваговій категорії до 62 кг львів’янину В.Жабокрицькому. 08.09.2007.

 

 

Що допомогло потрапити до елітної частини ДШВ Івану Соколову? “Кандидат у майстри спорту, тренер-викладач у ліцеї № 19. Все це залишилося у минулому, тепер все інакше. Інші цінності, інші люди поряд, все інакше! Ні про що не шкодую! Дуже вдячний і радий, що потрапив у ДШВ! Школа життя! Тільки тут розумієш що таке життя, життя без рідних і близьких, де з усіма труднощами та тяготами служби повинен впоратися сам, а не ховатися за ким те й казати що зараз не та армія і це марна трата часу, ні! Кожен “пацан” повинен у житті з цим зіткнутися! Тільки тут стають чоловіками!”, – написав Іван на своїй сторінці у Facebook. 26.12.2021.

Текст Віктора КУЛЕНКА.